November 28, 2021, 9:24 am

(Видео) Во Василево на големо се дели поткуп, им остана само илјадарчето

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Продолжува масовниот поткуп на гласачи ширум Македонија.

На Фејсбук извесен Митко Маглешев објави видео снимено во општина Василево на кое се гледа како од страна на активисти на СДСМ се делат пари во земана за глас.

Погледнете:

-ТОА СЕ ТИЕ КОМУЊАРСКО-УДБАШКИ МЕТОДИ.

Немат буквално ништо што да понудат на граѓаните од Општина Василево … ни програма, ни визија, ни реализација, ни ништо … им остана уште ИЛЈАДАРЧЕТО, пишува Маглешев.

Видеото погледнете го тука.

Latest News

Од денеска започнуваат Божиќните пости кои траат 40 денови, пред големиот празник Рождеството Христово

Од денес 28-ми ноември започнуваат Божиќните пости кои траат 40 денови, пред големиот празник Рождеството Христово Божик, на 7-ми...

More Articles Like This