December 6, 2021, 6:07 am

(Видео) Во живо: Прашањето ми е следно, гостин Горан Момировски

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете го во живо гостувањето на новинарот на телевизија Алфа и водител на емисијата „Заспиј ако можеш“, Горан Момировски.

Ќе се разговара за актуелни теми и прогонот кој го врши власта лично кон него и кон телевизија во која работи.

Latest News

Огромен астероид ќе влезе во орбитата на Земјата следната сабота

Огромен потенцијално опасен астероид, поголем од Ајфеловата кула, ќе влезе во орбитата на Земјата на 11 декември, објави американската...

More Articles Like This