December 9, 2021, 7:30 am

(Видео) Гола русокоса нaправи хaoс на аеродром: Запирала патници за да им постави прашање

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Целосно гола жена во дваесетти години направи вистински хаос на аеродромот во Денвер кога се шетала и запирала патници.

Голата жена прво била покриена со ќебе, а потоа, во зависност од тоа со кого се сретнала на нејзиниот пат, или го соблекла или не, пренесува CBS4.

Кога некој ја интересирал, таа ги отстранувала ќебето и гола им поставувала необично прашање:

– Како си, каде патуваш? – се заинтересирала русокосата девојка додека патниците ја гледале во неверување.

Latest News

(Видео) Гоpeше камион на „Македонија пат“, нема повpeдени

Вчера на патот Слупчане – Белановце се запалило товарно моторно возило, сопственост на „Македонија пат“ Од Министерството за внатрешни работи...

More Articles Like This