(Видео) ГО ЗАБОРАВИЈА МЛАДОЖЕНЕЦОТ:Она кога сватовите ќе претераат со пиење уште по сабајле

  • November 1, 2018
  • Коментари

На друштвените мрежи се споделува урнебесно видео од една свадба во Широк Бријег, во Босна и Херцеговина.
„Она чувство кога младоженецот ќе го заборавиш, а сватовите тргнуваат“, пишува во опис на видеото објавено на Фејсбук.

За среќа, младоженецот сепак стигнал до возилото со кое одело по невестата.

Onaj osjećaj kada mladoženju zaboraviš, a svati krenu…

Posted by Imocki crnjaci on Tuesday, 30 October 2018

Претходно «
Следно »