October 24, 2021, 5:01 am

(Видео) Гoлeм вepижeн cyдиp нa cкoпскатa oбикoлницa…

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

До редакцијата на Радио Лидер пристигна видео од скопската обиколница, на која се гледа дека пред кратко дошло до судир во кој учествувале најмалку две возила.

По она што може да се забележи присутни се најмалку две полициски возила, а голем број други патнички возила се застанати покрај патот.

Се уште не е познато дали има повредени. Повеќе детали за несреќата ќе следуваат подоцна.

Видеото може да го погледнете ТУКА.

Latest News

Обама до Меркел: „Целиот свет ви должи голема благодарност“

Поранешниот американски претседател Барак Обама им се придружи на европските лидери во чест на германската канцеларка во заминување Ангела...

More Articles Like This