(Видео) Две змии во љувовен занес ја испразнија плажата

  • June 17, 2019
  • Коментари

Две црни змии ги исплашиле туристите на плажата Врисудиа во излетничкото место Преторас на Кипар.

Видеото кое се појави на социјланите мрежи за кратко време стана вирално и доби околу 700.000 прегледи.

Во исто време во водата на оваа плажа се појавила и цела колонија на медузи.

Παραλία Βρυσούδια, στον Πρωταρά !

Gepostet von Chrysanthos Hadjimarkos am Sonntag, 16. Juni 2019

Претходно «
Следно »