(ВИДЕО) ДРАМА ПОЗАДИ СЦЕНАТА: Тимот на Карлеуша нападна фоторепортер!

  • January 30, 2019
  • Коментари

Во ек на порно аферата со Огњен Врањеш, Јелена Карлеуша се појави на МАК, првото регионално доделување на музички награди.

Настапот на Карлеуша бил сензационален, но вистинската драма се одвивала после цермонијата, во бекстејџот. Имено откако ја испеала песната Лајк, Карлеуша побрзала кон гардердобата. Кога и пришле новинарите, тимот на Јелена реагирал, и го турнал фоторепортерот. Новинарот на хрватскиот портал 24.сата.хр, се нашол на лице место и сведочел како придружбата на Јелена го нападнала фоторепортерот.

Што правиш, што правиш – викал мажот на фотографот, кој возвратил со прашање: Зошто ме туркаш?

Соработникот на пејачката со лакт успеал да го оттурне и да го спречи фотрепортерот во намера да ја фотографира Јелена, а со другиот го покривал новинарот кој снимал Фејс лајв видео.

Држи го овој со мобилниот – рекол.

Карлеуша се правела дека не ги слуша прашањата на новинарите и со тимот тргала на другиот излез.

Drama u backstageu: Suradnik Jelene Karleuše povukao fotoreportera pa povikao: 'Drži ovog s mobitelom!'

Drama u backstageu: Suradnik Jelene Karleuše povukao fotoreportera pa povikao: 'Drži ovog s mobitelom!' Više na http://bit.ly/2WBgb9EIz Beograda: Denis Gaščić

Gepostet von 24sata am Dienstag, 29. Januar 2019

Претходно «
Следно »