August 14, 2020, 2:25 am

(ВИДЕО) ДРАМА ПОЗАДИ СЦЕНАТА: Тимот на Карлеуша нападна фоторепортер!

Поврзано

Звучи совршено: „Македонско девојче“ ги сплоти вокалите на Каролина Гочева и Амира Медуњанин (ВИДЕО)

Амира Медуњанин одржа прекрасен концерт во античкиот локалитет Хераклеа во Битола. Вечерта стана совршена кога на сцената се појави македонското...

Корисниците на Инстаграм зaпpeпaстени: Камерата се активира сама и кога не сниматe

Една од најзборуваните карактеристики на оперативниот систем iOS 14 е увид во активностите на апликациите и податоците што ги...

(Фото)Hayчницитe најдoa нoв вид нa зaстpaшувaчки зeмјoтреси

За прв пат во историјата, научниците го потврдија постоењето на мистериозниот и моќен феномен познат како „бумеранг“ земјотрес, отварајќи...
- Advertisement -

Во ек на порно аферата со Огњен Врањеш, Јелена Карлеуша се појави на МАК, првото регионално доделување на музички награди.

Настапот на Карлеуша бил сензационален, но вистинската драма се одвивала после цермонијата, во бекстејџот. Имено откако ја испеала песната Лајк, Карлеуша побрзала кон гардердобата. Кога и пришле новинарите, тимот на Јелена реагирал, и го турнал фоторепортерот. Новинарот на хрватскиот портал 24.сата.хр, се нашол на лице место и сведочел како придружбата на Јелена го нападнала фоторепортерот.

Што правиш, што правиш – викал мажот на фотографот, кој возвратил со прашање: Зошто ме туркаш?

Соработникот на пејачката со лакт успеал да го оттурне и да го спречи фотрепортерот во намера да ја фотографира Јелена, а со другиот го покривал новинарот кој снимал Фејс лајв видео.

Држи го овој со мобилниот – рекол.

Карлеуша се правела дека не ги слуша прашањата на новинарите и со тимот тргала на другиот излез.

Drama u backstageu: Suradnik Jelene Karleuše povukao fotoreportera pa povikao: 'Drži ovog s mobitelom!'

Drama u backstageu: Suradnik Jelene Karleuše povukao fotoreportera pa povikao: 'Drži ovog s mobitelom!' Više na http://bit.ly/2WBgb9EIz Beograda: Denis Gaščić

Julkaissut 24sata Tiistaina 29. tammikuuta 2019

Latest News

ДЕНЕСКА БОГОРОДИЧНИ ПOKЛАДИ: Макавеите во македонската народна тpaдиција

Во животот на нашиот народ макавејските денови имаат важно место. Според нив се прогнозирало времето и се планирале поважните...

Сончево до 36 степени, за викендот нecтабилно со дожд и гpмежи

Времето во Македонија ќе биде сончево и топло со мала до умерена облачност. Попладне ќе има изолирана појава на краткотраен пороен дожд, грмежи и...

Eckaлиpa нeзaдoвoлcтвoтo кај граѓаните, 3aпaлeни два автомобили на ЕВН во Тетово

Два службени автомобили на ЕВН вечерва се запалени во Тетово, информираат граѓани на социјалните мрежи. Засега нема официјални информации за причинителите, ниту пак за евентуални...

Сpaмота: Пензиониран генерал прeживува гoлгoта, 10 дена со температура оставен да лeжи дома без лeкарска помош

Која здравствена институција функционира во оваа држава? Ова прашање го поставува Агрон Газафер чиј татко преживува голготa во Македонија. Тој на социјалните мрежи побара помoш...

Викендов останете дома, ново нeвpeме ќе ја зaфати Македонија

За време на викендот, особено во попладневните часови територијата на Македонија ќе биде зафатена од влажна и нестабилна воздушна маса која на повеќе места...

More Articles Like This