(Видео) Дeфинициja на CPEЌA: Boзач нa квaд зa влaкнo cпacи живa глaвa и тoa co caлтo

Поврзано

(Видео) Myвa нe гo пoлaзи: Ha oнлajн ceдницa вo кpeвeт, co мyзикa и eлeктpoнcкa цигapa

Членот на естонската опозициска партија „Татковина“ и европарламентарец, Тармо Круусимае присуствувал онлајн на седницата на Естонскиот парламент. Бидејќи Тармо работел...

(Видео) Прекрасна глетка: Мечките на Бистра се разбудија од зимскиот сон

Мечките очигледно се разбудија од зимскиот сон и се во потрага по храна на брегот на реката Радика. Снимката што...

Која баба ви го обележала вашето детство, ако е бабата по мајка тогаш има и причина зад тоа

Освен љубовта и вниманието, постојат уште неколку посебни врски помеѓу внучето и бабата. Ако сте имале доволно среќа да...
- Advertisement -

Арогантниот возач возел без кацига и при тоа не гледал пред себе.
Затоа што ако го сторил тоа, тешко дека ќе му се случеше да удри во автомобилот пред него.

А, како се „заковал“ тоа е посебна приказна. Човекот удрил во автомобилот, а потоа направил вистинско салто во воздухот, и’ застанал на нозе!

Така, поминал без ниту една гребнатинка, иако во дел од секунда флертувал со смрттата.

Latest News

3acтрелан вojник на АРМ на вoeниот полигон „Криволак” за време на воени вежби

На 17.04.2021 во 13,45 часот во Полициска станица Неготино било пријавено дека околу 13,00 часот при изведување воени вежби...

More Articles Like This