(Видео) ЕЧЕШЕ КАДЕ Е СИН МИ КОСТАДИН, ДОДЕКА КОСТАДИНОВ ДРЖЕШЕ ПРЕС: Костадин мајко е пак пред ВМРО, урнебесно видео

  • April 9, 2019
  • Коментари

Уште едно урнебесно видео од кампањата на СДСМ за претседателските избори. Овој пат видеото повторно е од портпаролот на патријата Костадин Костадинов, за време на чиј прес овој пат ечеа исечоци од Слушам кај шумат шумите, поточно делот од песната во кој мајката го бара својот син Костадин. Погледнете го ова урнебесно видео:

 

 

Каде е син ми Костадин?

Вмровците пак го тролаа Костадинов, урнебесно видео!

Gepostet von infomax.mk am Dienstag, 9. April 2019

Претходно «
Следно »