(Видео) Жестоко интервју на Александар Николоски

Поврзано

- Advertisement -

Потпретседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Николоски, вечерва гостуваше во ТВ 21. Целото интервјуто, кое од технички причини беше прекинато, можете во да го погледнете во продолжение.

Latest News

(Видео) Џамбаски со ново фaшиcтичko видео – Ја освои и Македонија

Бугарскиот европратеник и заменик претседател на партијата ВМРО на социјалните мрежи го сподели официјалниот спот на партијата кој е...

More Articles Like This