January 25, 2021, 7:13 am

(Видео) Заврши времето кога граѓаните беа зaплaшyвaни и пoткyпoт се вршеше под закрила на партиската полиција на СДСМ

Поврзано

Тешки муабети: 27 април и случувањето околу тој ден

Темата на вечерашната емисија на „Тешки муабети“ е случувањата околу 27 април. Љупчо Палевски: 27 Април е случување кое...

Муцунски: Нема В од вакцина, а со пописот пуштаат 5000 попишувачи да посетат безброј домови

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ и Коалицијата „За обнова на Македонија“, Тимчо Муцунски вечер-ва при своеото гостување во централниот...

(Видео)Шилегов лажеше во 2017, лаже и денес за рекреативниот центар Треска

Петре Шилегов во октомври 2017 година од СРЦ Сарај правеше пресови, организираше изборна кампања со настапи и посети заедно...
- Advertisement -

Заврши времето кога граѓаните беа заплашувани и поткупот се вршеше под закрила на партиската полиција на СДСМ.

Секое дејствие спротивно на закон ќе биде пресретнато и санкционирано, а граѓаните на Република Македонија ќе можат слободно да го изразат своето по устав загарантирано право на фер, демократско и слободно изборно изразување.

Граѓаните ќе изберат обнова.

Видео линкот може да го погледнете тука.

Latest News

(Видео) Милошeвcки: 27 април „fаlsе flag“ нaпaд – македонското пaлeњe на Pajхштагот

Кои се луѓето кои се кријат зад 27 април, која е организацијата која стои зад 27 април и кој...

More Articles Like This