(Видео) ЗА НИКОЛОВСКИ НЕ ВАЖАТ ПАРТИСКИТЕ НАРЕДБИ: Кога тој ги крши сопствените одлуки ќе му ги почитува ли некој друг?

  • January 17, 2020
  • Коментари

Откако вчера им испрати на партиските функционери наредба да не одат во кафеани, Љупчо Николивски денес самиот ја прекрши сопствената одлука, пренесува Курир

 

 

 

 

Имено на видеото поставено на youtube се гледа како Николовски кој е генерален секретар на СДСМ дивее во кафеана.

 

 

 

Претходно «
Следно »