ВИДЕО: Имал 4 љубовници кои ги запознал по интернет, но кога дознале…

Поврзано

СЗО ПРEДУПРЕДУВА: Намалувањето на бројот на зaболeни не значи дека пaндeмијата е завршена

Директорот на Светската здравствена организација за Европа, Ханс Клуге предупреди дека може да се случи втор, пocмртоносен бран на...

ПРВ ПАТ ПО ВОВЕДУВАЊЕТО НА РECТРИКЦИИТЕ: На граѓаните на Москва им е дозволено да шетаат и да вежбаат во природа

Властите во Москва од денеска почнаа да ублажуваат одредени мерки воведени со цел да се спрeчи ширењето на кopонавирусот,...

ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ВОВЕДЕ НОВА MEРКA ВО БOPБAТA ПPOТИВ КOРOНAВИРУCOТ: Од денеска го зaбрaнувa ceксoт со лицe од друго семејство и надвор од домот

Во Парламентот на Велика Британија денеска ќе биде претставен нов закон со кој се забранува каков било контакт, на...

Четири Французинки имале ист љубовник, а кога откриле се договориле да се во неговата куќа во Лион.

Според извештајот на полицијата, човекот прво вербално го нападнале, а потоа му се заканувале со ножици и го удриле со вазна во глава.

На жените во септември им било судено за насилство, групен напад и кражба.

27 годишниот маж за малку не го изгубил животот и поминал три дена во болница за да се справи со повредите од своите љубовници.

Човекот со сите четири жени се запознал на социјална мрежа, а со секоја се гледал во различни денови.

Жените си ги земале поклоните кои му ги дале, вклучувајќи облека и мобилни телефони.

Според пишувањето на медиумите, да не интервенирала полицијата која ја повикале соседите, ситуацијата би била многу полоша.

https://www.youtube.com/watch?v=N9WGCePxXfA

Актуелно

НАЈKPИТИЧНО ВО ЧАИР: Состојба по населби во Скопје

Од вкупно 89 новозaболeни од Ковид-19 на целата територија на Македонија, 35 се од подрачјето на град Скопје. Распоредено по...

(Видео) БОКИ 13 И СЕ ЗАКАНИ НА СУДИЈКАТА, ЗАЕВ Е КРЕАТОРОТ НА СЦЕНАРИОТО ЗА РУШЕЊЕ НА СЈО: Ако добие драконска казна има уште едно...

Скандалозни заврши зборови, вака наједноставно може да се објасни ситуацијата која денес ја затекнаа новинарите во судницата на едно од последните рочишта за случајот...

ЗАЕВ ГО СПАСУВАЛ МИЈАЛКОВ И ГО РУШЕЛ СЈО: Бојан Јовановски „бомбардираше“ во судот – како Заев „купувал“ пратеници и го вадел Мијалков од затвор

Средбата која што се случила помеѓу Зоран Заев и Јордан Камчев се случила на 02.април, а Камчев го снимал и Зоран Заев,  а за...

ВИЦЕТО БАРАЛ БОКИ 13 ДА ОСТАНЕ ВО ПРИТВОР, МАКАР И ДА УМРЕ: Заев земал милион евра за да притисне за одлука на Врховен суд?!

Јордан Камчев се исплашил од „педерот“ Боки 13, види мајката - силниот Камчев, па ми дал милион евра. Тој можеби дал, дал милион евра, можеби...

ВИДЕЛА, НЕ ВИДЕЛА, ЗАЕВ БИЛ, КАМЧЕВ БИЛ: Боки 13 ја направи Русковска пуздер во завршните зборови

Вилма Русковска се шетала како „Мечка Божана“ од медиум на медиум откако го уапсила Боки 13. Јовановски објаснуваше и едно нејзино гостување на „Канал...

Повеќе вести