(Видео) И НЕГОВИТЕ МУ СЕ СМЕАТ: И Турците се бopеле пpoтив османлиското poпство

Поврзано

Утре ќе се вакцинираат пратениците

Во А1 СЦ Борис Трајковски утре ќе се вакцинираат пратениците од Собранието на РМ, како дел од критичната инфраструктура...

Груевски најави нова фабрика на Кемет Електроникс во Македонија

Деновиве, се очекува Кемет Електроникс кои веќе 7-8 години имаат фабрика за електронски компоненти во автомобилската индустрија во ТИРЗ...

Ќe имa и kpивички приjaви пpoтив бетонизациjaтa нa цeнтpaлното гpaдcко подpaчје

Бетонизацијата на Скопје, надвор од пропис и надвор од јавниот интерес за загадувањето и екологијата на градот ја одобрија...
- Advertisement -

Нов гаф на Зоран Заев овој пат од трибината која ја оддржа тој на стартот од кампањата за претседателските избори во Крушево. Дури ни поддржувачите на Заев не можеа да успеат да се воздржат и да се изнасмеат поради гафот кој тој го кажа среде говор. Ако не сте знаеле според него и Турците се бopеле пpoтив османлиското poпство.

Нов гаф на Заев: И Турците се бopеле пpoтив османлиското poпство…

И неговите почнаа да му се смеат…

Posted by infomax.mk on Monday, April 1, 2019

Latest News

Утре ќе се вакцинираат пратениците

Во А1 СЦ Борис Трајковски утре ќе се вакцинираат пратениците од Собранието на РМ, како дел од критичната инфраструктура...

More Articles Like This