(ВИДЕО) И ПОНУДИЛ БРАК ПРЕКУ ИГРАТА СУПЕР МАРИО: Реакцијата на девојката е воодушевувачка

Поврзано

Наташа Беквалац гoлa во бaзен

Атрактивната пејачка Наташа Беквалац(39) во провокативно издание, како вистинска морска сирена. Поп-sвездата ги „запали“ социјалните мрежи со нов пост...

Нашите баби никогаш не знаеле за стрес, а причината е едноставна

Баби или прабаби, за кого како. Често за нив размислуваме како отсекогаш делувале смирено, со благ поглед во очите...

Ова видео има 14 милиони прегледи за еден ден: „Најоткачената“ реакција на жена кога и кажаа да стави маска

Сè поголем број продавници во САД бараат од своите потрошувачи да носат маски, но некои упорно одбиваат да го...

Апликацијата Super Mario Maker им овозможува на фановите на Super Mario да дизајнираат и да градат свои нивоа на популарна игра.

И беше само прашање на време пред некој да се појави со идејата да го направи она што го стори Шејн Биркинбајн, роден во Арканзас.

Тој ја користел апликацијата за да ѝ предложи брак на својата девојка Пем Едвардс.

Во видеото, Пем ја игра познатата игра, ги погодува блоковите, собира поени, ја прескокнува бездната и наидува на тули со кои е испишано нејзиното име.

Љубопитна, таа продолжува да се движи во играта и наскоро сфаќа што ја чека.

Подолу, блоковите го формираат најважното прашање: Дали ќе се омажиш за мене?

Воодушевената девојка даде потврден одговор што многу го израдува момчето.

Како и не би кога и ја покажа својата љубов на таков креативен и оригинален начин!

Актуелно

(Cтpoгo дoвepливo)Палчо објави „kaтиљ ферман“ за Мијалков, Заев, Русковска и Кацарска во врска со организацијата на 27.април

Политичкиот аналитичар Љупчо Палевски, рано изутринава околу 01.00 часот по полноќ на својот ФБ профил објави „катиљ ферман“ составен...

(Видео) Кичеец беше повикан на давање на дополнителни информации и сознанија

На разговор, односно на давање на дополнителни информации и сознанија беше повикан Зоран Милески-Кичеец, истакнува министерот за внатрешни работи Наќе Чулев во интервју за...

(Видео) Нова бoмбa – Заев договора да пaднaт cyдcки предмети, „позадински комбинациите се правени со Катица, Оливер, со Радмила“

На социјалните мрежи, утринава, се појави нова аудио бомба на која може да се препознае гласот на поранешниот премиер Зоран Заев. Од соддржината на...

Мицкоски: Имаме преодна стратегија за да се справиме со здравствената и економската криза

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во вечерашното интервју во емисијата Топ тема на телевизија Телма, посочи дека граѓаните ги интересира кој ќе понуди политика...

Мицкоски: Кога зборуваме за обнова пред се зборам за вредности, чесност и работа

Христијан Мицкоски, претседател на ВМРО-ДПМНЕ во гостување во емисијата Топ Тема на телевизија Телма рече дека она што го ветува ВМРО-ДПМНЕ во програмата Обнова...

Повеќе вести