(Видео) КАКО ГРМЕШЕ ФАЛАНГАТА ВО ЉУБЉАНА: Македонските навивачи извикуваа никогаш Северна

Поврзано

Утре ќе се вакцинираат пратениците

Во А1 СЦ Борис Трајковски утре ќе се вакцинираат пратениците од Собранието на РМ, како дел од критичната инфраструктура...

Груевски најави нова фабрика на Кемет Електроникс во Македонија

Деновиве, се очекува Кемет Електроникс кои веќе 7-8 години имаат фабрика за електронски компоненти во автомобилската индустрија во ТИРЗ...

Ќe имa и kpивички приjaви пpoтив бетонизациjaтa нa цeнтpaлното гpaдcко подpaчје

Бетонизацијата на Скопје, надвор од пропис и надвор од јавниот интерес за загадувањето и екологијата на градот ја одобрија...
- Advertisement -

Верната Фаланга полека, но сигурно го освојува светот. Каде и да се појават македонските навивачи ги освојуваат симпатиите и секогаш ја покажуваат својата љубов за Македонија. Овој пат Фалангата ја освои Љубљана и испрати моќна порака до македонските политичари,, Никогаш Северна”. Oва го извикуваа македонските навивачи среде Љубљана. Погледнете го видеото:

#НикогашСеверна

#Непокор#НикогашСеверна

Posted by Бојкотирам on Monday, March 25, 2019

Latest News

Сeрија зeмјотреси во Грција нaјсилниот 4,1 степен

Земјотрес со јачина од 4,1 степени според Рихтеровата скала вечерва ја потресе Грција, јавуваат локалните медиуми. Според порталот „Flash.gr“, Обединетата...

More Articles Like This