December 4, 2021, 6:37 pm

(Видео) Како на филм: Воз однесе камион со автомобили кој се заглави на пругата

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Сцена како од акционен филм.
Возот буквално однесе камион со неколку автомобили на железнички премин во Оклахома, САД.

Latest News

Пецаков: Започнуваме постапка за брендирање на услуги и издавање сертификати од Биосферен резерват на УНЕСКО, Охрид – Преспа

Градоначалникот на Охрид, Кирил Пецаков, преку “ZOOM” платформата оствари средба со претставникот на Fondacione Santagata -Торино, Алесио Ре и...

More Articles Like This