October 20, 2021, 8:25 pm

ВИДЕО КОЛУМНА НА МИЛЕНКО НЕДЕЛКОВСКИ: Беседа за татарите!

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Видео колумна на Миленко Неделковски

4 КОМЕНТАРИ

Latest News

Митовски: Членството на СДСМ ја kaзни партијата, тивкото мнозинство гласаше за промени

Главниот и одговорен уредник во Инфомакс, Александар Митовски, вечерва гостуваше во емисијата „Јади бурек“, на ТВ Сонце. Митовски во...

More Articles Like This