January 27, 2021, 2:28 am

(Видео) Кралицата го збуни деветгодишниот Нејтан

Поврзано

Aца Луkac по пpиведуBaњето: Малку повеќе испив

- Ништо тука нема спорно. Ме пуштија, не сум повеќе во полиција. Малку повеќе испив алкохол и ме приведоа....

Диетата на Лепа Бpeна: Поради еден лoш koментар решила да намали 17 килогpaми

Лепа Брена која денес на свои 60 години изгледа неверојатно, неодамна откри во минатото не изгледала така и дека...

(Видео) Неверојатен феномен: Леден круг од идеална форма се врти во насока на стрелките на часовникот

Редок природен феномен е забележан во областа на градот Каменец во југозападна Белорусија. Таму се појави ротирачки кружен мраз на...
- Advertisement -

“Средбата со кралицата Елизабета била премногу за 9-годишното момче Нејтан Грант, па затоа тој одлучил едноставно да отползи од сето тоа. Нејтан со родителите, пејачот Дејвид Грант и водителката Кери Грант бил на еден добротворен настан во Лондон каде се нашла и кралицата. Кога таа дошла до него, неговата мајка рекла: “Ова е нашиот посвоен син Нејтан”,момчето се спуштило до земја исползело во другата соба и рекло,,Поздрав“.
Кралицата се насмевнала, а неговата мајка рекла: “Тоа е неговата верзија на наклон”.

Latest News

(Видео) Ekcплозијата го потрeсе Ријад

Експлозија го потресе главниот град на Саудиска Арабија Ријад во вторникот, три дена откако кралството пресретна и уништи проектил. Корисниците...

More Articles Like This