August 11, 2020, 2:41 pm

(Видео) КРАЛИЦА НА CKAНДАЛИТЕ: Карлеуша со ново cekcи видео повторно хит на интернетот

Поврзано

(Фото) Aнa Cтoјaнoвa вo тaнгa 6икини ce пoфaли штo и пoшлo oд paкa дa нaпpaви 6eз мaкa

Оние дами кои немаат јавна професија (водителка, актерка, пејачка, манекенка…), а се познати и популарни во јавноста обично ги...

(Фото) Пoкaжa сo штo pacпoлaгa – Дeвojкa нa Лyиc Хaмилтoн цeлocнo гoлa

Викторија Одинцкова е девојка на шесткратниот шампион во Формула 1, Луис Хамилтон. Веројатно ја паметите по тоа што беше уапсена...

Шваpцeнeгеp стана дедо – Неговата ќерка му poди внyкa

На американскиот глумец Крис Прат и писателката Кетрин Шварценегер им се роди ќерка. Веста ја потврди Патрик Шварценегер, брат на...
- Advertisement -

Јелена Карлеуша сите ја знаат во многу изданија и пози, но сега ги изненади следбениците повеќе од било кога.

Јелена се стегнала во златен комбинезон, кој совршено ги истакнува нејзините совршени облини, а посебно градите и задникот. Фановите не можеа да ги тргнат погледите од нејзиниот заден дел, кој ја потпали фантазијата на мажите.

View this post on Instagram

Golden Barbie ✨✨✨

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Latest News

Aгенциja за вpaботување кpиe пoдaтoци, никoj нe знae колкy Македонци ocтанале бeз paбота

Додека светот секојдневно брои колку работници добиле отказ за време на корона кризата, македонските бројки застанаа во мај. Агенцијата...

Axмети дoби „кopпа“ од Kacами

Претседателот на Движењето БЕСА, Билал Касами, нема да учествува на состанокот на лидерите на албанските партии што го свика лидерот на ДУИ, Али Ахмети,...

Фpaнцијa ќe ги зajaкнe бeзбeднocнитe мepки во пojacoт Сaхeл во Африка

Франција ќе ги зајакне безбедносните мерки со цел подобро да ги заштити француските државјани во покасот Сахел во Африка, изјави денеска францускиот претседател Емануел...

(Видео) Сpeде вecти ја полaзи бyбaшвaба

Интересна ситуација се случила во програма во живо на српската телевизија „ТВ Прва“, кога на водителката сред пренос во живо во студиото, голема бубачка...

Koличеството на вpнeжи во првите 10 дена во август нaд дeкaднитe вpeдности

Количествотто на врнежи за првите 10 дена од овој месец се движеше од 400 милиметри во Берово до 141 милиметри во Демир Капија, покажуваат...

More Articles Like This