(Видео) Лепа Брена пpeдизвикa cooбpaќajнa нeзгoдa

Поврзано

Пандемијата го одложи јубилејниот 20 OFFest

Годинашното јубилејно 20-то издание на OFFest нема да се одржи во планираните термини од 2 до 6 јуни годинава. Како...

(Видео) Почина човекот меме – човекот кој го насмеа целиот свет

Човекот кој, веројатно, секој што користи социјални мрежи, го видел барем еднаш - Хуан Хоја Борја почина на 65-годишна...

(Видео) Катарина Ивановска проговори за врската со Перо Антиќ: „Среќни сме заедно“

Моделот Катарина Ивановска ја призна врска со некогашната НБА ѕвезда, а сега претседател на кошаркарската федерација на Македонија, Перо...
- Advertisement -

Екипата на „Папарацо-лов“ ја следеше популарната Лепа Брена и си обезбеди сочен материјал за новата емисија.

Имено, фолк-пејачката беше „уловена“ за време на сообраќајната незгода што ја предизвика самата.

Конкретно, Лепа Брена го „чукна“ возилото на паркингот пред продавницата во која пазаруваше козметика, а што следуваше потоа, погледнете во видеоприлогот:

Latest News

(Видео) Macaкap вo Рио: Нajcмpтoнocнaтa пoлициcкa akциja вo иcтopиjaтa нa Бразил – oвa ce дeтaлитe

29-тата жртва на акцијата во фавелата Жакарезињо ја лансираше оваа рација во самиот врв на најсмртоносните полициски операции во...

More Articles Like This