(Видео) МАКЕДОНСКО ДЕВОЈЧЕ: Eве како преубавата Марјана го честита Денот на независноста на Македонија

  • September 9, 2019

Еве како преубавата Марјана Станојковска го честиташе Денот на независноста 8-ми Септември пред 3 години.

Таа денеска одново го сподели видеото на нејзиниот Фејсбук профил и напиша:

“ДРАГИ МОИ МАКЕДОНЦИ НЕКА НИ Е СРЕЌЕН ДЕНОТ НА НЕЗАВИСНОСТА МАКЕДОНИЈА во ♥️”

Претходно «
Следно »