December 9, 2021, 7:45 am

(Видео) Мириса на Слобода: Нова песна на „Бизи“ која го нajaвува пaдoт на peжимот

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

„Мириса на слобода“, ова е името на новата песна на македонскиот рапер Бизи со која се најавува крајот на режимот на СДСМ во Македонија.

Во спотот за песната се појавува кандидатот за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ во Охрид, Кирил Пецаков како и омилениот лик во македонската јавност „Инспекторот Томе“.

Слушнете ја новата песна на Бизи:

Latest News

(Видео) Гоpeше камион на „Македонија пат“, нема повpeдени

Вчера на патот Слупчане – Белановце се запалило товарно моторно возило, сопственост на „Македонија пат“ Од Министерството за внатрешни работи...

More Articles Like This