(Видео) Најновиот спот на ВМРО-ДПМНЕ пpeдизвикyвa eжeњe – Да започнеме со обновата на ypниcaнoтo достоинство на Татковината

Поврзано

Муцунски: Власта молчи на барањата на ВМРО-ДПМНЕ да се зацртаат црвените линии до кои прашања може да се преговара

„Техничката Влада на Бугарија нема да иде спротивно од Декларацијата на бугарскиот Парламент кој што воспоставува многу кристални национални...

Пpeгaзен 78 годишен велосипедист од Битола, со тeшки повpeди пренесен во болницa

На 10.05.2021 во 16.55 часот било пријавено дека во Битола, на крстосница од ул.„Македонски гемиџии", ул.„16-та" и бул.„ Први...

Пренџов: Не еднаш, по два пати се задолжуваме на една седница, дали некој во оваа Влада има план како ќе се враќа овој долг

Пратеникот Љупчо Пренџов во своето обраќање на денешната пленарна седница го критикуваше најновото задолжување, второ на денешната седница „Исто како...
- Advertisement -

Изгреј, Сонце! Да започнеме со обновата на урнисаното достоинство на Татковината!

За нас, за нашите деца! Изгреј, Сонце!

Обновата Доаѓа!

Видео линкот може да го погледнете тука.

Latest News

Силeн зeмјотpec од 4.7 степени ја пoгoди Грција

Силен потрес вечерва ја потресе Грција. Земјотресот според сервисот ЕМСЦ, бил на 14км југозападно од Костур, Грција на длабочина од...

More Articles Like This