(Видео) НАЈСЛАТКО НЕШТО ШТО СТЕ ГО ВИДЕЛЕ ДЕНЕС: Разговор меѓу татко и бебе, ништо нема да разберете, но ќе се изнасмеете

  • July 7, 2019

Сладок разговор меѓу татко и син стана хит на социјалните мрежи. Тоа што бебенцето зборува на неразбирлив „јазик“ не го спречува таткото да му возвраќа како да го разбира.

Видеото го објави мајката на момчето и за три дена има повеќе од 43 милиони прегледувања и повеќе од милион споделувања на Facebook.

Only this child!! Having a full-fledged conversation with Daddy and Daddy is just as bad🤣🤣#TheseTwoAreAMess #OurHouseisAlwaysFullofLaughter #MrPersonality #HeNeedsHisOwnShow #KingstonJierre #KJP

Gepostet von Shanieke Pryor am Dienstag, 4. Juni 2019

Претходно «
Следно »