(Видео) НЕМА ЧОЧЕК: Музичари отишле на отварање на автопатот Штип-Миладиновци, ги вpaтилe за догодина!

  • March 14, 2019

Урнебесно видео доаѓа од Штип, поточно од новиот автопат Штип-Миладиновци.

Група музичари се упатиле на отварањето на автопатот, но за нивната желба да засвират чочек ќе почекаат до година, така барем им рекоа работниците на видеото.

Се работи за пародија која сигурно ќе ве насмее.

Погледнете:

ЕКСКЛУЗИВНО: ЧОЧЕК на автопатот Штип – Скопје!!!Музичарите од екипите на терен добија повик да се вратат догодина.

Gepostet von Штипски Актуелности am Mittwoch, 13. März 2019

Претходно «
Следно »