(Видео) НЕ МОЖЕШЕ ДА НЕ СЕ НАСМЕЕ: Водителка читаше вести кога во студио се појави неочекуван гостин

  • October 10, 2019
  • Коментари

Водителката на МСНБЦ вести, Кортни Кјуб покажа дека е мајстор во вршење на неколку работи во исто време.

Имено во средата наутро нејзиниот син се појави во студио каде се емитуваа вести во живо.

Кјуб известуваше за националната безбедност и Пентагон, зборуваше за воздушните напади на Турција над Сирија, кога оддеднаш се појави ало моче во студиото.

-Извинете моите деца се тука- рече таа со намевка.

Иако за кратко се чинеше дека губи контрола,но таа успеа да се снајде и да објасни до крај.

Претходно «
Следно »