(Видео) НЕ УСПЕА ДА ГИ ЗАДРЖИ СОЛЗИТЕ: Ана Севиќ се расплака среде емисија поради Дарко Лазиќ!

Поврзано

СЕЛО НА ПРОДАЖБА: Шведска продава цело селo за неверојатна цена

Едно село во Шведска се продава за 6,5 милиони евра. Сатра Брун е велнес село на периферијата на Стокхолм....

ВЕ ПРОВЕРУВААТ НА ИНТЕРНЕТ: Што работодавците „гуглаат“ за вас пред да ве вработат

Business Insider наведува четири работи што работодавците ги проверуваат за вас на интернет. Едно истражување покажало дека 80% од...

(Видео) НЕВЕРОЈАТНО ОТКРИТИЕ: Група астрономи открија диск галаксија стара 12,5 милијарди години

Група астрономи открија голема диск-галаксија, создадена пред 12,5 милијарди години. Имајќи предвид дека станува збор за најоддалечената галаксија од таков...

Пејачката Ана Севиќ гостуваше во емисијата „Ѕвезде Гранда Специјал“, а во таа прилика Саша Поповиќ пушти видео од емисијата од пред една година каде Ана гостуваше заедно со Дарко Лазиќ кој во октомври претходната година дожиеа тешка cooбраќајна нecреќа.

Ана кога го виде видеото се расплака.

„Јас сега ќе пуштам само еден дел од „Специјал“ од претходната година кој по нашата статистика беше едeн од најгледаните“ вели Поповиќ и додаде:

„Ја расплaкав Ана, но не ми беше тоа намера“.

Ана не можеше да ги задржи солзите по ова емотивно видео.

„Јас не можам…само минутка…Секогаш ми е емотивно кога го гледам каков беше, позитиван, здрав, весел, и тогаш кога ќе се сетам низ што помина многу ми е тешко“ вели Севиќ.

Ана и Дарко се разведуваат, а од својот брак ја имат ќерката Лорена.

Најновата емисија на „Ѕвезде Гранда Специјал“ може да ја погледнете во продолжение.

Актуелно

НАЈKPИТИЧНО ВО ЧАИР: Состојба по населби во Скопје

Од вкупно 89 новозaболeни од Ковид-19 на целата територија на Македонија, 35 се од подрачјето на град Скопје. Распоредено по...

(Видео) БОКИ 13 И СЕ ЗАКАНИ НА СУДИЈКАТА, ЗАЕВ Е КРЕАТОРОТ НА СЦЕНАРИОТО ЗА РУШЕЊЕ НА СЈО: Ако добие драконска казна има уште едно...

Скандалозни заврши зборови, вака наједноставно може да се објасни ситуацијата која денес ја затекнаа новинарите во судницата на едно од последните рочишта за случајот...

ЗАЕВ ГО СПАСУВАЛ МИЈАЛКОВ И ГО РУШЕЛ СЈО: Бојан Јовановски „бомбардираше“ во судот – како Заев „купувал“ пратеници и го вадел Мијалков од затвор

Средбата која што се случила помеѓу Зоран Заев и Јордан Камчев се случила на 02.април, а Камчев го снимал и Зоран Заев,  а за...

ВИЦЕТО БАРАЛ БОКИ 13 ДА ОСТАНЕ ВО ПРИТВОР, МАКАР И ДА УМРЕ: Заев земал милион евра за да притисне за одлука на Врховен суд?!

Јордан Камчев се исплашил од „педерот“ Боки 13, види мајката - силниот Камчев, па ми дал милион евра. Тој можеби дал, дал милион евра, можеби...

ВИДЕЛА, НЕ ВИДЕЛА, ЗАЕВ БИЛ, КАМЧЕВ БИЛ: Боки 13 ја направи Русковска пуздер во завршните зборови

Вилма Русковска се шетала како „Мечка Божана“ од медиум на медиум откако го уапсила Боки 13. Јовановски објаснуваше и едно нејзино гостување на „Канал...

Повеќе вести