(видео) ОДГОВОРОТ НА ШЕКЕРИНСКА КОЈ МОРА ДА ГО ЧУЕТЕ: До кога ќе ве возат една лимузина напред, четири назад?

  • February 8, 2019

Новинарот Александар Чомовски ја прашува вицепремиерката Радмила Шекеринска дали има чувство за скромност. До кога ќе ве возат една лимузина напред, четири назад?, прашува Чомовски.

Како што вели Антонио Милошоски, „Шекеринска со речиси уникатен одговор“:

 

Чомовски: имате ли чувство за скромност?Шеќеринска со речиси уникатен одговор?!?

Gepostet von Antonio Milososki am Freitag, 8. Februar 2019

Претходно «
Следно »