(Видео) ОД KAPAHТИН ВО ИТАЛИЈА: Музичка прегратка од Благој Нацоски, ја изведе „Чија си“-неговата омилена песна

Поврзано

(Фото) Геолошко чудо сред пустина

Висорамнината Најд, е една од најистакнатите природни зданија на Саудиска Арабија, а на неа се наоѓа драматичната атракција “Крајот...

(Видео)Вака се бoдpи тим, погледнете го нajжecтokиoт навивач пред малите екрани

Познато е дека кучињата сакаат да гледаат телевизија, но вакво внимателно следење на натпревар се уште не сте виделе. Погледнете...

Дознајте зошто Спенџарска не сака да се лаже самата себе

Со години ги слушам луѓето како зборуваат: -‘Ама јас сум добра личност, не го заслужив ова!’, истакна на својот Инстаграм...
- Advertisement -

Благој Нацоски, кој живее и работи во Италија, објави со нова видео снимка на социјалните мрежи. Овој пат изборот е „Чија си“ од Славе Димитров.

Пред некое време на мојот профил Инстаграм направив анкета за најубава македонска песна на сите времиња. Најголем број на гласови доби „Чија си“ од Славе Димитров но и мене ми е една од најомилените.

Денес една музичка прегратка од мене токму со неа, напиша Нацоски.

Čija si – Slave Dimitrov

Пред некое време на мојот профил Инстаграм направив анкета за најубава македонска песна на сите времиња. Најголем број на гласови доби „Чија си“ од Славе Димитров но и мене ми е една од најомилените. Денес една музичка прегратка од мене токму со неа <3#stayhome #седисидома

Julkaissut Blagoj Nacoski Sunnuntaina 26. huhtikuuta 2020

Latest News

СДСМ мора да избере: Албанец премиер или опозиција

Многу шпекулации, но нема сигурни информации за составот на новата влада. Партиите не споделуваат детали за разговорите меѓу лидерите,...

(Видео) Навистина „танцувале со ѓaвoлoт“, потврден кластерот „Градиште“

На три лица кои за продолжениот илинденски викенд присуствувале на журките во Охрид, им е потврден новиот коронавирус, јави Канал 5 повикувајќи се на...

(Видео) Продолжува xaocoт во САД, „Aнтифa“ го нaпaднa пoгpeшното соседство

Толпа на протестантите во Америка, попознати како Антифа одлучија да нападната приграско маало во САД, но направија погрешен чекор, бидејќи овие момци не се...

Нов ckандал, еве зошто пocкапува струјата

Откако Регулаторната комисија за енергетика одлучи да се покачи цената на струјата за 7,4 % проценти, тензиите во јавноста не се смируваат. Ова покачување...

Преговорите на Заев и Ахмети заглавија кај Зибери

Тимовите се фокусирани на премиерската позиција, а во останатите точки не се очекуваат проблеми, пренесува Сител. СДСМ и ДУИ се во интензивни разговори за формирање...

More Articles Like This