(Видео) ПОЧНА ПAДOT НА ЗОРАН ЗАЕВ: Македонија има нова реалност

  • April 23, 2019
  • Коментари

Погледнете го најновото моќно видео кое го објави ВМРО-ДПМНЕ на својата Фејсбук страница:

 

Почна падот на Зоран Заев, власта е делигитимирана, Македонија има нова реалност.

Почна падот на Зоран Заев, власта е делигитимирана, Македонија има нова реалност.#ПравдаЗаМакедонија#ТатковинатаПовикува

Gepostet von ВМРО-ДПМНЕ, ВМРО-ДЕМОКРАТСКА ПАРТИЈА ЗА МАКЕДОНСКО НАЦИОНАЛНО ЕДИНСТВО am Dienstag, 23. April 2019

Претходно «
Следно »