(Видео) ПРОДОЛЖУВА ДА РЕДИ УСПЕСИ: Првиот ден од месецот и донесе 1 милион на Антониа!

  • May 2, 2019
  • Коментари

Младата пејачка Антониа Гиговска нe престанува да реди успеси. Во една од изминатите емисии на музичкото шоу „Пинкове ѕвездице“ ја отпеа култната песна на Тијана Богичевиќ, „Хајде онда ништа“.

Со оваа песна, Антониа го крена целото жири на нозе, но и целата публика која беше присутна, а изведбата на YouTube направи вистински бум. Имено до денес оваа изведба на Антониа „собра“ 1 милион прегледи. А, во продолжение ве потсетуваме како изгледаше овој феноменален настап на младата пејачка.

Претходно «
Следно »