September 18, 2021, 8:28 am

(Видео) Пoрaнeшна мисицa тeпaлa жeнa на пaркинг

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

На социјалните мрежи се шири снимка од тепачка меѓу поранешната мисица на Белгија Тања Декстер и нејзиното момче, со друг пар на еден паркинг.

Повод за тепачката во Марбеља бил спор околу паркинг место, а интересно е што паровите кои се тепале на улица, пред тоа наводно уживале заедно во ресторанот.

Тања со другата жена се степала откако парот ги обвинил неа и нејзиното момче Михаел Питерс дека намерно бавно излегуваат од паркингот. Уследила кратка расправија која резултирала со тепачка.

Адвокатот на Тања, Омар Соуиди, за медиумите изјавил дека расправијата прераснала во физички судир кога возачот и неговата девојка излегле од автомобилот, и дека во тепачката никој не бил потешко повреден.

Инцидентот можете да го погледнете ТУКА.

Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Latest News

Кој е најбезбедниот град во светот?

Копенхаген е најбезбедниот град во светот, според индексот објавен од Economist Intelligence Unit во Лондон, во кој се рангирани...

More Articles Like This