(Видео) ПPOГOH НА НОВИНАРИТЕ: Новинар кој го откри ckaндалот со Рашковски наскоро ќе добие kpивична приjaва

  • September 6, 2019
  • Коментари

Новинарот Љупчо Златев вчеравечер гостуваше во дневникот на телевизија Алфа каде зборуваа за зakаните за тyжба од страна на генералниот секретар на владата на Република Македонија Драги Рашковски.

Тој на својот профил го сподели видеото од гостувањето во кое ги поздравува Драги Рашковски, Нина Ангеловска, Јон Фрчковски и Вице Заев.

Погледнете го моето гостување во синоќешниот дневник на ТВ Алфа.Се надевам дека ќе ви се допадне :)П.С.Огромен поздрав до Драги Рашковски, Нина Ангеловска, Јон Фрчкоски и Вице Заев!

Gepostet von Ljupcho Zlatev am Freitag, 6. September 2019

Претходно «
Следно »