December 6, 2021, 6:06 am

(Видео) Рама пак ја yтна: Се појави во јавност со кратки панталони, сандали и црна чорапа

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Албанскиот премиер Еди Рама повторно се појави во посебен стил. Патиките на елегантно одело се веќе препознатлив стил за Рама, па овојпат реши да продефилира со класични чевли, но затоа пак класичните панталони ги замени со тричетвртни.

Latest News

Огромен астероид ќе влезе во орбитата на Земјата следната сабота

Огромен потенцијално опасен астероид, поголем од Ајфеловата кула, ќе влезе во орбитата на Земјата на 11 декември, објави американската...

More Articles Like This