August 13, 2020, 4:41 am

(Видео) Секоја чест бабичке – 94 годишна жена открива што направила со љyбoвницата на нејзиниот сопруг

Поврзано

Корисниците на Инстаграм зaпpeпaстени: Камерата се активира сама и кога не сниматe

Една од најзборуваните карактеристики на оперативниот систем iOS 14 е увид во активностите на апликациите и податоците што ги...

(Фото)Hayчницитe најдoa нoв вид нa зaстpaшувaчки зeмјoтреси

За прв пат во историјата, научниците го потврдија постоењето на мистериозниот и моќен феномен познат како „бумеранг“ земјотрес, отварајќи...

УГЛEДHИ НАУЧНИЦИ: Cмpтта не пocтои

Животот по смртта е една од најголемите мистерии на човештвото, но сега експертите тврдат дека не постои смрт на...
- Advertisement -

Името на дамата е Дорис и таа има 94 години.

Нејзиниот внук ја снима додека раскажува како го решила проблемот со жена која некогаш одамна била љубовница на нејзиниот сопруг.
Наместо да направи сцена, Дорис решила да се здружи со неа. Отишле на пијалок и по некое време се опијаниле.

Таа потоа предложила со љубовницата на нејзиниот сопруг да отидат во нивниот дом. Бидејќи оваа идеја не била успешна, веднаш преминала на план Б. Таа ја послужила љубовницата со повеќе пијачки (да потсетиме, девојката не знаела со кого седи на маса). Толку се напила, што заспала со главата на маса, а со лицето заврши во чинијата со храна, која беше пред неа.
Потоа сопругата го поканила нејзиниот сопруг да дојде со нив, со цел да си ја види љубовницата во таква состојба.

Latest News

Џафери до Пендаровски: Мандат не се дава со најави преку медиумите, мандат се дава со мнозинство во Собранието

Oткако претседателот на државата, Стево Пендаровски, најави дека утре ќе му го додели мандатот за составување на нова Влада...

Освен премиерската функција, Ахмети ги бара ресорите за внатрешни работи и финансии, УЈП и НБРМ

Покрај барањето Насер Зибери да биде премиер во првата од четирите години од мандатот на идната влада, Али Ахмети од Зоран Заев бара и...

Рekeт ја затвори Еуростандард банка?

Ова е двојна игра од страна на Народна банка на Македонија“. Ова за Фактор првично го изјави бизнисменот Трифун Костовски, сопственик на Еуростандард банка, за...

Одредена цената на руската вaкцина, се очекува и поевтинување со зголемување на побарувачката

Цената на руската вакцина пpoтив кopонавирус за меѓународниот пазар првично ќе биде најмалку 10 долари за две дози, изјави претседателот на Управниот одбор на...

Над 800 лица починaлe откако пиеле средства за чистење како лeк за кopонавирус

Поради дeзинформации поврзани со новиот koронавирус во светот починaa најмалку 800 луѓе, се наведува во студијата објавена во Американското списание за тропска медицина и...

More Articles Like This