(Видео) СЕ ПОТВРДИ ТВРДЕЊЕТО НА ПЕНДАРОВСКИ: За „мерцедес“ затвоpaaт, ама на „мерцедес“ плакати лепат, и паркираат на пешачки!

  • April 6, 2019

Еден автомобил од придружбата на кандидатот за претседател на СДСМ Стево Пендаровски нашол место за паркирање на пешачки премин. Пешаците може да почекаат, да се знае кој е власт и кој може што сака да прави, па ако сака и на пешачки премин да паркира.

Патем, автомобилот е од марката „мерцедес“ и на него е залепен голем промотивен плакат за Пендаровски.

Полиција не го казнувала Пендаровски…

Полиција не го казнувала Пендаровски…

Gepostet von infomax.mk am Samstag, 6. April 2019

Претходно «
Следно »