(Видео) СИЛЈАНОВСКА И ПЕНДАРОВСКИ ВО ОХРИД: Професорката вели да не се секираме се разминале

  • March 17, 2019

-Твитерџии ве поздравувам од преубавиот Охрид И мојот противкандидат денес е во Охрид. Не се секирајте, се разминавме, пишува претседателскиот кандидат на ВМРО-ДПМНЕ, професорката Гордана Силјановска Давкова

https://twitter.com/ivanase/status/1107254324206489611

Претходно «
Следно »