(ВИДЕО) Сите „пoлудeле“ по девојчето кое со „корндог“ танцува на песна на Бијонсе

  • February 20, 2019
  • Коментари

Иако има само две години,Бејлор станата вистинска интернет сензација. Нејзината мајка на YouTube објавила видео во кое малечката танцува на хитот „Crazy In Love“ на пејачката Бијонсе, а во едната рака има корндог (кремвишла во пченкарно тесто).

Бејлор на работна површина во кујна се смее и тресе со задникот како славната пејачка.
Видеото се појавило и на Твитер каде за помалку од 24. часа е прегледано повеќе од 1,6 милиони пати, додека на YouTube има нешто повеќе од 11. илјади прегледи.

Корисниците на социјалните мрежи се надеваат дека малечката ќе стане ѕвезда и навиваат на гости да ја повика и славната Елен ДеЃенерис и дека тоа ќе биде почеток на нејзината кариера во холивуд.
„Ми го разубави денот“, „Прекрасна си“, „Корндог и жолта маичка ќе бидат најголеми хитови на сезоната“, „Ова бебе е прекрасно“, се некои од коментарите.

Претходно «
Следно »