(Видео) Си го доби: Кpaдец изеде ќотek откако се обиде да ykpaде велосипед кај Буњаковец

Поврзано

- Advertisement -

Денес еден крадец си доби што си заслужи откако се обиде да украде велосипед. Видео од настанот беше споделено во Твитер, а неуспешниот обид за кражба се случил во ТЦ „Буњаковец“.

„Ова треба да им следи на сите “лопови”… Редовно крадење на велосипеди,резултира вака кај граѓаните,кога полицијата не превзема ништо. Ќе се научи сега да не краде“, се вели во објавата на Твитер.

Видеот можете да го погледнете ТУКА:

Latest News

Споделете да помогнеме: Изгyбен е скопјанец со посебни потреби, последно виден кај Зелено пазарче

Изгубен е брат ми. Последното место каде што го видов е Зелено пазарче. Тој е со посебни потреби. Облечен...

More Articles Like This