October 19, 2021, 4:18 pm

Следете во живо: ВМРО-ДПМНЕ-Промоција на политики, Македонија за сите луѓе

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Во тек е трибинатана ВМРО-ДПМНЕ, Промоција на политики, мерки и вредности, во рамките на кампањата Македонија за сите луѓе.

Трибината во живо мжете да ја следите ТУКА:

Latest News

Еврокомесарот Вархеји против одвојување на Македонија и Албанија

Еврокомесарот за проширување, Оливер Вархеји, изјави дека работи до декември да се одржи првата Меѓувладина конференција со Македонија заедно...

More Articles Like This