May 16, 2021, 10:39 am

(Видео) Следете во живо: Вонpeдно издание на Неделен Брифинг со Александар Пандов

Поврзано

- Advertisement -

Вечерва на Инфомакс гостува претседателот на Патриотскиот институт на ВМРО-ДПМНЕ, Александар Пандов.

Тема ќе бидат настаните од 27 април, но пред се протестот во недела на 25 април за кој поддршка даде најголемата опозициска партија.

Следете го вечерашното вонредено издание на Неделен Брифинг со Сотир Костов од 20:00 часот на овој ЛИНК

Latest News

Кopoнaтa кocи вo Индија: Haд 4000 пoчинaти лицa вo eдeн дeн, вo нeкoи peки ce пpoнajдeни тeлa oд жpтви..

Индија известува дека има мало намалување на бројот на заразени од Ковид-19 трет ден по ред, но расте бројот...

More Articles Like This