(Видео) Следете во живо: Гордан Калајџиев и Ѕвонко Давидовиќ во „Неделен брифинг“ на Инфомакс

Поврзано

И претседателот Стево Пендаровски се фотографирал со Камбер Идризи

И претседателот Стево Пендаровски, помеѓу останатите политичари од владејачката партија, се фотографирал со вчера убиениот Камбер Идризи, кој беше...

(Видео)Рано изутрината зaвpши yвидoт на лицe место по yбиcтвoтo во населбата Бутел

Увидот на лице место на екипите на Крим Техника по убиството во населба Бутел 2 во која животот го...

Xaoc на Уpгeнтeн, стотина лица влетале на Kлиниka за да бараат peaнимиpaњe на yбиeниот во пpecтpeлkaтa во Бутел

Преку 200 лица упаднале вечерва на Ургентниот центар, откако таму било донесено безживотното тело на убиениот Камбер Идризи, кој...
- Advertisement -

Вечерва ексклузивно на Инфомакс во емисијата „Неделен Брифинг“ со Сотир Костов гостуваат професорот Гордан Калајџиев и адвокатот Ѕвонко Давидовиќ.

Тема на вечерашната емисија ќе биде повторното судење за настаните од 27 април.

Емисијата во живо можете да ја следите ТУКА

Latest News

Koлyмнa нa Мирка Велиновска: „Cитe cojyзници нa Хитлep“

Колективниов запад ги стави на увид на целото човештво своите комплекси на инфериорност и љубомора наспроти Русија на овој...

More Articles Like This