October 23, 2021, 9:42 am

(Видео) Следете во живо: Неделен брифинг со Сотир Костов

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Следете ја во живо најновата епизода на емисијата „Неделен брифинг“ со Сотир Костов на Инфомакс. Како и секоја епизода, и денес ќе има интересни гости и уште поинтересни теми.

Неделен брифинг во живо можете да следите на следниот ЛИНК

Latest News

Ѓорѓиев: Мaлa дpжава сме, ама Македонците имaaт нajгoлeмо cpцe

Македонскиот кикбоксер, Димитар Ѓорѓиев, четврти пат дојде до златниот медал на Светското првенство (СП), кое оваа година се одржа...

More Articles Like This