December 4, 2021, 5:59 pm

(Видео) Следете во живо: Обраќање на претседателот на СДСМ, Зоран Заев

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Претседателот на СДСМ Зоран Заев во 00.30 часот ќе одржи прес-конференција во седиштето на СДСМ.

Latest News

(Видео) Ѓорѓиевски: Несовесен граѓанин фатен како иcфрла отпaд на местото каде што се гради новиот парк во Драчево, ќе биде kaзнет доколку не го...

Денес, несовесен граѓанин се обидел да истури отпад на местото каде што се гради новиот парк во Драчево. Градоначалникот...

More Articles Like This