(Видео) Типично: Лаги, пелтечење и страв, Лукаревска без одговори за проектите на СДСМ

Поврзано

Стојановски: Мицкоски е ноќна мора за СДСМ, тој е најголема опacност за Заев

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Бојан Стојаноски на гостувањето на телевизија 24 рече дека владеачкото мнозинство не смее да се вади...

Фрчкоски нема да биде амбасадор во САД, не може да добие бeзбедносен сeртификат?

Пратеникот Антонио Милошоски на Фејбук објавува дека Љубомир Фрчкоски нема да замине амбасадор во САД и оти за ова...

Мицкоски: Од Азески нема да слушнеме збор или два за наjkopумпираната и нajкриминалната Влада на Балканот

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски на Фејсбук ја коментира критиката на првиот човек на Стопанската комора Бранко Азески дека...
- Advertisement -

Што сработиле СДСМ во инфраструктура?

Одговорот е во видеото.

Подобар приказ, дека #ПадаВлада од ова во видеото нема да видите.- Што сработиле СДСМ во инфраструктура?Одговорот е во видеото.

Posted by Пада Влада on Wednesday, June 24, 2020

Latest News

Едностран договор: Во Македонија се гледа бугарска телевизија, но не и македонска во Бугарија

Од вчера македонските граѓани кои се на мрежата на Телеком можат да ја следата програмата на бугарската национална телевизија....

More Articles Like This