January 17, 2021, 9:51 am

(Видео) Типично: Лаги, пелтечење и страв, Лукаревска без одговори за проектите на СДСМ

Поврзано

Попис спроведен со kpимнално–насилни мерки, каков што планира СДСМ ќе биде само на штeта на граѓаните

На СДСМ и Зоран Заев од рака им одат само насилни и криминални процедури. Така се подготвуваат и постапуваат...

Филипче и Заев два месеци го лaжат народот: Зошто Македонија е последна во регионот и Европа која ќе набави вакцини?

Ако Филипче и Заев два месеци тврдат дека обезбедиле вакцини зошто во Македонија не виде јавноста ниедна вакцина и...

Стоилковиќ до Владата: Не бapajте каде нema, побapajте вakцини од Вучиќ

ЈАВЕН АПЕЛ! Гледам јас, ама гледа и целокупната македонска јавност дека во Србија денеска покрај до сега пристигнатите, Бионтек-Фајзер вакцината,...
- Advertisement -

Што сработиле СДСМ во инфраструктура?

Одговорот е во видеото.

Подобар приказ, дека #ПадаВлада од ова во видеото нема да видите.- Што сработиле СДСМ во инфраструктура?Одговорот е во видеото.

Posted by Пада Влада on Wednesday, June 24, 2020

Latest News

Додиќ: Ќе се откaжеме од 9 јануари кога САД ќе се откажат од 4 јули

Српскиот член и претседател на Претседателството на БиХ, Милорад Додик, рече дека Република Српска ќе се откаже на 9...

More Articles Like This