(Видео) ТРАМП ПОВТОРНО ДОБИ КОРПА: Се обиде да ја фати Меланија за рака и пак не мина добро

  • April 25, 2018

За време на посетата на францускиот претседателски пар на Белата куќа, Доналд Трамп повторно се обиде да ја фати Меланија за рака и повторно не мина добро.

И, не само што не мина добро туку снимката од неговиот очајнички обид Меланија да го прифати неговиот допир може да се опише како дефиниција на агонија.

Претходно «
Следно »