September 28, 2021, 12:22 pm

(Видео) Трајановски потсети какво беше Скопје пред да стане градоначалник

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Да се потсетиме како беше Скопје во 2009 година кога скопјани за прв пат ми ја дадоа довербата. Да се потсетиме колку работа и посветеност е потребна за еден град да стане метропола, пишува Трајановски на Фејсбук.

Latest News

(Видео) Poдитeлитe oд пekoлoт: Млади мајка и татко од Македонија кoи живeaт вo Германија извpшyвaлe нeвидeнa тopтypa вpз нивнитe дeцa…

Маж и жена од Македонија се осудени од судот во Менхенгладбах, мал град во близина на Дизелдорф, бидејќи таткото...

More Articles Like This