December 9, 2021, 12:06 pm

(Видео) Турчин полудел поради неисплатени плати – седна во багер и без двоумење уништи половина возен парк

Поврзано

- Advertisement -
- Advertisement -

Човекот полека, но без двоумење, ги скрши покривите и прозорците на камионите, додека неговите колеги во неверување го гледаа инцидентот!

На градилиште во Турција, беше снимен еден човек кој со багер уништува неколку камиони наредени хоризонтално пред него.

Човекот полека, но без двоумење, ги скрши покривите и прозорците на камионите, додека неговите колеги во неверување го гледаа инцидентот!

Се наведува дека инцидентот бил предизвикан поради неплаќање на работниците.

Погледнете го целиот настан ТУКА.

Latest News

Двајца велосипедисти прегазени во Тетово, возачот на автомобилот тешко повреден

На 08.12.2021 во 23.30 часот во СВР Тетово било пријавено дека на кружниот тек од бул.„Видое Смилески Бато“ со...

More Articles Like This